وبلاگ اپ زبان

پدیدآورندگان سایت « اپ زبان » برخی از اپلیکیشن‌های موبایل را تست کرده‌اند. به طور مشخص با استفاده از اپ‌های « رزتا استون » و « بوسو » زبان انگلیسی را آموخته‌اند. تاکید ما در آموزش زبان یادگیری عمیق و با کمترین فراموشی روی ابزارهای قابل حمل همچون موبایل‌ها، تبلت‌ها، فبلت‌ها و هیبرید‌ها بوده است. ما تلاش کردیم اپ‌هایی را فراهم کنیم که به شما دوست عزیز اجازه‌ی این روش یادگیری را بدهد. پدیدآورندگان این سایت نقشه راهشان، یادگیری زبان خارجی برای برقراری ارتباط بین ملت ها بود. امیدواریم کمکی به پارسی زبانان کرده باشیم. وبلاگ اپ زبان را با نکات و ترفندهای جالب دنبال کنید.

نکات و ترفندها TIPS AND TRICS

زبان تخصصی

هر رشته ی علمی، هنری یا پزشکی همراه با گرایش های آنها دارای به اصطلاح زبانی تخصصی خاص خود هستند. در واقع زبان که نه!

چرا زبان فرار است؟

چرا زبان فرار است؟ در واقع فراموش نمی کنیم. بلکه آموخته های زبانی ما از حافظه کوتاه مدت و حافظه کاربردی و بلند مدت ما به ضمیر ناخودآگاه منتقل می شود.

چرا زبان ها یکدست نیستند؟

زبان انگلیسی و  زبان فرانسوی و حتا دیگر زبان ها بر اساس منطقه ی جغرافیای طبیعی  (Zone) یا جغرافیای سیاسی (Tritori) دچار تفاوت در لهجه (Accent) ، تفاوت دامنه دایره واژگانی (dictionric)، املا (dictate)، ….

سبک آموزش زبان « بازی-بازی » یا گیمیفیکشن (Gamification)

در این سبک زبان آموز درگیر بازی کردن و طی مراحل بازی یا گذر از لیگ های بازی می شود و حس نمی کند در حال آموختن است.

CEFR چیست؟

چارچوب اروپایی مشترک مرجع برای زبان‌ها (به اختصار CEFR) معیاری برای تعیین سطح زبان است که در سراسر جهان مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سطوحِ زبان آموزی به ترتیب پیشرفت آموزشی شامل A1 و A2 و  B1 و B2 و C1 و C2 است.

سبک آموزش زبان مبدا به مقصد

در این روش زبان آموز باید حداقل زبان مبدا را کامل بداند مثلا اگر شما می خواهید زبان ایتالیایی یاد بگیرید چنین اپ هایی زبان پایه یا مبدا را انگلیسی و زبان مقصد را ایتالیایی در نظر می گیرند.

error: همه کپی رایت برای اپ زبان محفوظ است.