دانلود اپلیکیشن رزتا استون

اپ « رزتا استون » ، « Rosetta Stone » با استفاده از فلش کارت‌ها ، مالتی مدیا ، صوت‌ها ، جملات کامل کردنی ، واژگان کامل کردنی و آزمون‌های سطح بندی به شما همه‌ی زبان‌ها را آموزش خواهد داد.

دانلود اپلیکیشن بوسو

اپ آموزش زبان « بوسو » ، « busuu » با روش فلش کارت‌های تصویری باعث یادگیری اینتراکتیو در زبان آموز خواهد شد و سرعت یادگیری با آن بسیار بالاست.

اپلیکیشن های تقویت زبان

به وسیله اپلیکیشن های تقویت زبان می توانید زبان خارجی خود را بهبود ببخشید. عبارات جدید بیاموزید. مکالمه زبان خود را قوی کنید. در این قسمت اپ های مختلفی برای اندروید ارائه شده است.

دانلود اپلیکیشن دولینگو

دانلود آموزش زبان دولینگو Duolingo_www.AppZaban

اپ زبان « دولینگو » ، « Duolingo » یکی از سریعترین روش‌های یادگیری زبان‌هاست با استفاده از متدهای اینتراکتیو برای زبان آموزان تازه‌کار تا سطوح پیشرفته‌ی آموزشی.

آموزش زبان BBC Learning English

برنامه رسمی «بی بی سی Learning English» همه درس ها و ارائه دهندگان مورد علاقه شما را در یک بسته فوق العاده و ساده برای استفاده گرد هم می آورد. این بهترین راه برای به روز نگه داشتن زبان انگلیسی شماست.

دانلود اپلیکیشن ممرایز

اپ آموزش زبان « ممورایز » Memrise Learn Languages Premium دارای 200 زبان برای یادگیری است. این اپ تمرین‌های SAT, GMAT, TESOL, TOEFL و دوره‌های GCSE, A-Level, IBAC را در خود گنجانیده است. و یکی از قویترین نرم افزارهای آموزش زبان است.

اپ های مترجم

نصب اپ مترجم بر روی گوشی‌ها و تبلت‌ها از الزامات دنیای امروز است. اپ‌های معتبر و کاربردی که به صورت آفلاین و آنلاین کار می‌کنند برای نصب و به کارگیری اینجا قرار داده شده است.

بریتیش کانسیل British Council

وبلاگ اپ زبان

«اپ زبان » برندی در دنیای آموزش زبان است. در اینجا تلاش می کنیم حرف‌های مهم آموزش و یادگیری را با شما در میان بگذاریم.

error: همه کپی رایت برای اپ زبان محفوظ است.