پرسش و پاسخ

نخست اینکه بستگی به سیستم عامل یا همان اندروید (Android) گوشی یا تبلت شما دارد. ورژن اندروید شما چیست؟ بر اساس آن اپ را انتخاب و نصب کنید.

دوم اینکه به سخت افزار و قدرت گوشی یا تبلت شما بستگی دارد. اگر تجهیزات شما قدیمی است ورژن های پایین تر اپ ها را نصب کنید تا بتوانید راحت تر از آن اپ و امکاناتش استفاده کنید.ما دقیقا به دلیل کمک به شما همه ی ورژن ها را در ریپوزیتوری (repository) نگهداری می کنیم.

وبلاگ «اپ زبان» را بخوانید، اینگونه می توانید بر اساس ساختار مغز و سیستم عصبی خودتان بهترین اپ را انتخاب و نصب کنید. البته می توانید با زبان شناسان ما هم در واتس اپ برند «اپ زبان» در ارتباط باشید.

معمولا بله. اما شما وابسته به تجهیزات و ورژن (Version) یا نسخه اندروید تجهیزات خود هستید. ورژنی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را با تجهیزات شما دارد تا دستکم بتوانید از اپ مورد نظر استفاده و زبان خارجی که می خواهید را بیاموزید و یا ارتقا دهید. لزوما هر چه ورژن یا نسخه بالاتر باشد برای شما بهتر نیست.

اگر منظور شما این است که می خواهید شبیه کودک 9 ماهه به بالا، زبان آموزی کنید باید بگویم بله. می توانید؛ اما روش آموزش دادن به شما دیگر آکادمیک نیست و شما باید تصویری، بصری و بر اساس تکرار، زبان را یاد بگیرید؛ نه بر اساس ترجمه زبان به زبان و یا یادگیری دستور زبان. کودکی که دوازده ماه است به دنیا آمده چیزی بنام قید یا فعل یا حتا صفت نمی داند. فقط بر اساس تصاویر ذهنی و تکرار لغاتِ والدین و اطرافیان، واژگان و جمله سازی را می آموزد.

هر اکشنی (Action) که شما را در معرض زبان خارجی قرار دهد به شما کمک می کند.

error: همه کپی رایت برای اپ زبان محفوظ است.