آموزش زبان BBC Learning English ورژن 1.4.3

آموزش زبان با BBC Learning English

ورژن 1.4.3

اپ آموزش زبان « آموزش زبان بی بی سی » BBC Learning English ورژن 1.4.3 برای سیستم عامل اندروید در دسترس است.

این نسخه از اپ، پریمیوم و آنلاگ شده و برای اندروید 5 و یا بیشتر است.

برنامه رسمی بی بی سی Learning English همه درس ها و ارائه دهندگان مورد علاقه شما را در یک بسته فوق العاده و ساده برای استفاده گرد هم می آورد. این بهترین راه برای به روز نگه داشتن زبان انگلیسی شماست

اولین سری این اپ برای زبان آموزان سطح پایین English My Way است. سری جدید کمک می کند طبیعی تر صحبت کنید. این ا به زبان بریتیش است و فقط مردم عادی از انگلیسی واقعی برای صحبت در مورد موضوعات روزمره استفاده می کنند.

فراموش نکنید که هر برنامه صوتی یک دکمه دانلود دارد تا بتوانید به صورت آفلاین گوش دهید.

بنابراین، چه بخواهید گرامر مطالعه کنید، تلفظ خود را بهبود بخشید، زبان انگلیسی خود را از طریق داستان های جدید و موضوعی توسعه دهید یا جدیدترین عبارات را یاد بگیرید تا در مکالمات روزمره خود از آنها استفاده کنید، این اپ آن را در بر گرفته است.

آموزش انگلیسی با اپلیکیشن BBC Learning English

بهترین راه برای یادگیری زبان این است که هر روز کمی تمرین کنید. این برنامه به شما کمک می کند این کار را با به روز رسانی روزانه درس های شگفت انگیز، سرگرم کننده و موضوعی، رونوشت ها و آزمون ها انجام دهید. رشد زبان انگلیسی خود را تماشا کنید!

ویژگی هایی که به شما در یادگیری کمک می کند:

قسمتهای صوتی که می توانید دانلود کنید. هر قسمت را بدون استفاده از پشتیبانی متن تماشا یا گوش دهید. سپس با استفاده از رونوشت‌ها و زیرنویس‌های داخلی، دوباره تماشا یا گوش دهید. هنگامی که مهارت های شنیداری و خواندن خود را تمرین کردید، از آزمون ها برای آزمایش درک خود استفاده کنید. این برنامه امتیازات شما را به خاطر می‌سپارد تا بتوانید تا زمانی که به نتیجه دلخواه خود برسید به تلاش خود ادامه دهید.

هنگامی که در حال گوش دادن به یک درس صوتی هستید، حتی اگر صفحه نمایش خاموش باشد، برنامه در پس زمینه به پخش ادامه می دهد. بنابراین می توانید در اتوبوس باشید، با قطار سفر کنید، پرواز کنید، پیاده روی کنید یا بدوید و همچنان درس عالی را در گوش خود داشته باشید.

ویژگی های دیگر:

  • درس های جدید روزانه
  • اعلان هایی برای کمک به ادامه یادگیری
  • برنامه های آسان برای یافتن لیست شده بر اساس نام سریال یا دسته: (انگلیسی روزمره، یادگیری زبان انگلیسی با اخبار، انگلیسی تجاری، گرامر، واژگان و تلفظ)
  • سریال مورد علاقه خود را دنبال کنید

درباره یادگیری زبان انگلیسی بی بی سی

BBC Learning English یکی از محبوب ترین ارائه دهندگان مطالب رایگان آموزش زبان انگلیسی در جهان است. بیش از 75 سال است که به میلیون ها زبان آموز در بیش از 100 کشور کمک می کند تا انگلیسی زبان بهتری شوند.

اگر دریافت اعلان‌ها را انتخاب کنید، یک شناسه منحصربه‌فرد مربوط به دستگاه شما توسط Urban Airship از طرف BBC ذخیره می‌شود تا این سرویس را به شما ارائه دهد. می‌توانید اعلان‌ها را از برنامه یادگیری انگلیسی BBC در «تنظیمات» تلفن خود غیرفعال کنید.

هیچ داده شخصی دیگری مربوط به شما (مانند نام کاربری یا آدرس ایمیل) پردازش نمی شود.

بی‌بی‌سی اطلاعات شما را ایمن نگه می‌دارد و مطابق با خط‌ مشی راز داری و کوکی‌های بی‌بی‌سی آن‌ها را با دیگران به اشتراک نمی‌گذارد.

اگر این برنامه را نصب کنید، شرایط استفاده از BBC را در http://www.bbc.co.uk/terms می پذیرید.
این برنامه توسط BBC Media AT (BBC Media Applications Technologies Limited) که یک شرکت تابعه کاملاً متعلق به BBC (شرکت پخش بریتانیا) است، منتشر شده است.

منبع: www.bbclearningenglish.com

آموزش زبان BBC Learning English
error: همه کپی رایت برای اپ زبان محفوظ است.